Autokemp Merkur: Vítejte v ráji pro milovníky kempování!

Autokemp Merkur

Autokemp Merkur je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít pobyt v přírodě a zároveň se těšit ze všech pohodlí moderního ubytování. Tento kemp se nachází v krásném prostředí českých hor a nabízí širokou škálu možností pro aktivní odpočinek. Připraveny jsou zde moderně vybavené chatky, karavany i stanovací plochy s elektřinou a wifi připojením. Autokemp Merkur dokáže uspokojit potřeby jak rodin s dětmi, tak sportovně aktivních jedinců nebo milovníků turistiky. Pokud hledáte kvalitní ubytování na dovolenou v Česku, rozhodně neváhejte navštívit autokemp Merkur!

Popis autokempu Merkur

Autokemp Merkur se nachází v malebné přírodě nedaleko jedné z nejvýznamnějších historických památek - hradu Karlštejn. Kemp disponuje širokou nabídkou ubytování, ať už se jedná o klasické stany či karavany. Pro ty, kteří preferují více komfortu, jsou k dispozici také mobilní domky a chatky. V areálu najdete veškeré vybavení pro pohodlné stravování a odpočinek, jako jsou restaurace, grily, dětská hřiště a venkovní bazény. Autokemp Merkur nabízí nejen relaxaci v klidné atmosféře přírody, ale i možnost rekreačních aktivit jako například turistiku či cykloturistiku po okolním kraji.

Poloha a přístup

Poloha a přístup jsou důležitými faktory při výběru ubytování na dovolené. Autokemp Merkur si však s tímto problémem hlavy lámat nemusíte. Kemp se nachází v těsné blízkosti malebného města Tábor, které je známé svou historickou atmosférou a bohatým kulturním dědictvím. Pro hosty, kteří dorazí vlastní dopravou, je k dispozici dostatek parkovacích míst přímo na kempu. Kvůli své strategické poloze je autokemp Merkur oblíben nejen mezi českými turisty, ale také mezi zahraničními návštěvníky.

Ubytování a vybavení

Autokemp Merkur nabízí svým hostům širokou škálu ubytování. V kempu najdete nejen tradiční stany a karavany, ale i moderní chatky s plně vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. Každá chatka má vlastní venkovní posezení, které poskytuje příjemné soukromí pro odpočinek a relaxaci. Pro náročnější hosty jsou k dispozici luxusní apartmány s balkónem a výhledem na okolní přírodu.

Vybavení kempu je rovněž na vysoké úrovni. Kromě běžného zázemí jako jsou sprchy, WC či umývárny nabízí Autokemp Merkur také moderní dětské hřiště, hřiště na beach-volejbal či minigolf. Pro ubytované hosty je k dispozici společenská místnost s televizorem a wifi připojením zdarma.

Celkově lze tedy říci, že Autokemp Merkur splňuje veškeré nároky na pohodlné a komfortní ubytování pro celou rodinu.

Aktivity a zábava v autokempu

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v autokempu Merkur, rozhodně se nebudete nudit! Tento kemp nabízí široké spektrum aktivit a zábavy pro celou rodinu. Pro milovníky sportu je připravena hřiště na plážový volejbal a nohejbal, minigolf a tenisové kurty. Pro děti tu najdete nejen dětské hřiště, ale také bazén s atrakcemi, jako je například skluzavka nebo umělý vodopád. Kromě toho jsou tu k dispozici různé druhy lodí k zapůjčení - od kajaků až po motorové čluny.

Pro ty, kteří si chtějí odpočinout a užít si klidné chvíle v přírodě, je tu možnost rybaření na nedalekém rybníku nebo půjčení kol pro cyklovýlety po okolních lesích. Ve večerním programu pak mohou hosté navštívit taneční zábavy s živou hudbou nebo tematické akce jako je grilování či ochutnávky místních specialit.

Autokemp Merkur proto nabízí skvělé možnosti pro aktivní dovolenou i relaxaci uprostřed překrásné přírody.

Stravování a restaurace

Autokemp Merkur je ideální destinací pro milovníky přírody a zároveň i pro ty, kteří si chtějí vychutnat dobré jídlo a pití. V kempu najdete restauraci s bohatým výběrem českých specialit, ale i mezinárodních pokrmů. Restaurace nabízí jak snídani formou bufetu, tak i polopenzi nebo plnou penzi. Pro ty, kteří si rádi sami vaří, jsou k dispozici vybavené kuchyňky na každém stanovém místě. K večerním posezením u grilu můžete zakoupit na recepci autokempu různé druhy masa a zeleniny, které si pak můžete připravit podle svých představ. Nezapomínáme ani na naše malé hosty - pro ně máme dětské menu s oblíbenými jídly a nápoji. Celkově řečeno - Autokemp Merkur nabízí nejen krásné ubytování v přírodě, ale také širokou paletu jídla a pití pro všechny návštěvníky.

Ceny a rezervace

Když se rozhodnete pro dovolenou v kempu, jedním z nejdůležitějších faktorů je cena a rezervace. V Autokempu Merkur najdete širokou škálu cenových možností, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu. Ceny za nocleh se liší podle typu ubytování, sezóny a počtu osob. Naštěstí si můžete snadno zkontrolovat volné termíny a provést online rezervaci na webových stránkách kempu. Nezapomeňte využít speciální nabídky a slevy, které jsou často nabízeny během mimo sezónu. S takovými výhodami není těžké si užít krásy okolní přírody bez toho, abyste utráceli velké peníze za ubytování.

Celkově lze říct, že Autokemp Merkur je skvělým místem pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v příjemném kempingovém ubytování. S jeho dobrým vybavením a klidnou polohou nabízí ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci. Byli jsme velmi spokojeni s naším pobytu a rozhodně bychom se sem rádi vrátili. Pokud hledáte pohodlné ubytování na vaší další dovolené, doporučujeme vám zvážit Autokemp Merkur jako jednu z možností.

Publikováno: 20. 08. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Jaroslava Novorová

Tagy: autokemp merkur | kempingové ubytování