Objevte krásy přírody v Kempu Sedmihorky: Ideální místo pro cestování a odpočinek

Kemp Sedmihorky

Co je kemp Sedmihorky?

Kemp Sedmihorky je příjemné a klidné místo, které nabízí ideální kombinaci přírody a odpočinku. Nachází se v malebném prostředí Českého ráje, nedaleko města Turnov. Kemp je oblíbený zejména pro svou polohu uprostřed lesů a nedaleko skalních útvarů, které jsou typické pro tuto oblast. Je to skvělé místo pro milovníky přírody a turistiku.

Poloha a přístupnost kempu

Kemp Sedmihorky se nachází v malebné krajině Českého ráje, nedaleko města Turnov. Jeho strategická poloha umožňuje snadný přístup jak autem, tak i veřejnou dopravou. Kemp je situován v klidné lokalitě, obklopený lesy a skalami, což poskytuje ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci v přírodě. V blízkosti kempu se nachází řada turistických tras a cyklostezek, které lákají milovníky pěší turistiky a cyklistiky. Pro ty, kteří preferují vodní aktivity, je kemp také blízko několika rybníků a přehrady. Celkově je poloha kempu Sedmihorky vhodná pro všechny, kteří si chtějí užít krásy přírody a zároveň mít možnost objevovat okolní památky a atrakce Českého ráje.

Ubytování a vybavení

Kemp Sedmihorky nabízí různé možnosti ubytování pro své návštěvníky. Můžete si vybrat z chat, které jsou ideální pro rodiny s dětmi, nebo z moderních mobilních domků pro větší pohodlí. Pro milovníky přírody je k dispozici také táborová plocha pro stanování.

Všechny chaty a mobilní domky jsou plně vybaveny. Najdete zde kompletně zařízenou kuchyňku, koupelnu se sprchou a WC, a také televizi a WiFi připojení. Všechna ubytování mají terasu s posezením, kde si můžete užít krásné výhledy na okolní přírodu.

Kromě ubytování je v kempu také dostatek dalšího vybavení. Můžete využít venkovní bazén, dětské hřiště nebo sportovní areál s tenisovými kurty a minigolfem. Pro ty, kteří preferují aktivitu ve vodě, je zde možnost zapůjčení loděk nebo rybaření na nedalekém rybníku.

Pro ty, kteří chtějí relaxovat a odpočinout si, je tu wellness centrum s saunou a masážemi. Kemp také pořádá různé animační programy pro děti i dospělé, jako jsou výlety, sportovní turnaje nebo večerní zábavy.

Kemp Sedmihorky je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo romantický víkend. Nabízí skvělé ubytování a širokou škálu aktivit pro každého.

Aktivity a zábava v kempu

V kempu Sedmihorky je mnoho aktivit a zábavy pro všechny návštěvníky. Milovníci přírody si mohou užít turistiku a cyklistiku po okolních lesích a kopcovité krajině. Kemp také nabízí možnost půjčení kol, takže nemusíte své vlastní vozit s sebou.

Pro ty, kteří preferují vodní aktivity, je zde možnost rybaření na nedalekém jezeře nebo plavání ve venkovním bazénu. Kemp má také vlastní sportovní hřiště, kde si můžete zahrát fotbal, volejbal nebo tenis.

Pro děti je připravena dětská hřiště s různými atrakcemi a trampolínou. V letních měsících jsou organizovány různé animační programy pro děti i dospělé, jako jsou taneční večery, karaoke nebo grilování.

Pokud máte rádi adrenalinové sporty, můžete si vyzkoušet horolezectví na umělých stěnách či lanovém parku. Kemp také nabízí možnost jízdy na koni po okolních stezkách.

Ve večerních hodinách se můžete těšit na různá kulturní představení, koncerty nebo výlety do okolních památek a atrakcí. V kempu Sedmihorky se rozhodně nikdo nebude nudit!

Stravování a občerstvení

V kempu Sedmihorky se můžete těšit na skvělé stravování a občerstvení. Na místě najdete restauraci, která nabízí široký výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně. Můžete si vychutnat tradiční české speciality, jako je svíčková nebo guláš, nebo si vybrat z různých druhů grilovaného masa a ryb. Pro vegetariány jsou také k dispozici vhodné alternativy.

Pokud preferujete samostatné vaření, v kempu jsou k dispozici veřejné grily a ohniště, kde si můžete připravit vlastní pokrmy. V okolí najdete také několik obchodů s potravinami, kde si můžete nakoupit suroviny.

Pro osvěžení během horkých letních dnů je v kempu také k dispozici venkovní bar s širokým sortimentem nápojů - od studených piv a limonád po osvěžující koktejly.

Nezapomeňte si také dopřát sladkou tečku ve formě domácího zmrzlinového poháru nebo dortu, který si můžete objednat v cukrárně přímo v areálu kempu.

Stravování v kempu Sedmihorky je velmi kvalitní a zákazníci ho hodnotí pozitivně. Pokud si přejete vychutnat si dobré jídlo a pohodlně se stravovat během svého pobytu, určitě vám tento kemp doporučujeme.

Ceny a rezervace

Ceny za ubytování v Kempu Sedmihorky se liší podle typu a velikosti chatky nebo stanu. Ceny se pohybují od 500 Kč za noc za malý stan až po 2000 Kč za noc za větší chatku. V ceně je zahrnuto používání veškerého vybavení kempu, jako jsou sprchy, toalety a grilovací místa.

Rezervace lze provést online přes webové stránky kempu nebo telefonicky. Doporučuje se rezervovat předem, zejména během letních měsíců, kdy je kemp oblíbeným cílem pro dovolenou. Při rezervaci je nutné zaplatit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny pobytu.

Pro ty, kteří preferují delší pobyt v Kempu Sedmihorky, jsou dostupné i speciální slevy na týdenní či měsíční pobyty. Cena zahrnuje i parkování pro jedno vozidlo na vyhrazeném parkovišti.

Kemp Sedmihorky nabízí skvělou hodnotu za peníze a je vhodný pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Rezervujte si svůj pobyt co nejdříve a užijte si krásy přírody a klidného odpočinku v tomto úžasném kempu.

Zkušenosti a hodnocení návštěvníků

Kemp Sedmihorky získal mezi návštěvníky velmi pozitivní ohlasy. Mnoho lidí chválí jeho krásné prostředí a klidnou atmosféru. Ubytování je pohodlné a čisté, s dostatkem vybavení pro pohodlný pobyt. Návštěvníci také oceňují širokou nabídku aktivit, jako je turistika, cyklistika nebo rybaření.

Personál kempu je vstřícný a ochotný pomoci s jakýmkoli dotazem či problémem. Restaurace nabízí vynikající jídla a občerstvení za přijatelné ceny. Všechny tyto faktory přispívají k přátelské atmosféře v kempu.

Návštěvníci také ocenili dobrou dostupnost kempu. Kemp se nachází nedaleko od města Semily, což usnadňuje nákupy a další aktivity mimo kemp. Pro ty, kteří preferují večerní zábavu, je nedaleko možnost navštívít i diskotéku.

Celkově lze tedy řícit, že Kemp Sedmihorky je ideálním místem pro cestování a odpočinek. Nabídka ubytování, vybavení, aktivit a stravování je skvělá. Návštěvníci se zde cítí vítáni a mají možnost prožít příjemnou dovolenou v nádherné přírodě.

Doporučení a tipy pro návštěvu kempu Sedmihorky

Pokud se rozhodnete navštívit kemp Sedmihorky, doporučujeme si předem zarezervovat ubytování, zejména v letních měsících, kdy je kemp velmi oblíbený. Při balení nezapomeňte na stan, spacák a další vybavení potřebné pro táboření. V okolí kempu najdete nádhernou přírodu vhodnou pro pěší turistiku a cykloturistiku. Doporučujeme využít možnosti půjčení kol v samotném kempu. Pro milovníky vody je zde možnost koupání ve vlastním rybníku. Nezapomeňte si také užít večerní posezení u ohně a grilování s rodinou či přáteli. Kemp Sedmihorky je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Publikováno: 06. 12. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Jaroslava Novorová

Tagy: kemp sedmihorky | kemp